Csapatok

Csapat neve:Pásztói AC
Levelezési cím:Pásztói AC, 3060 Pásztó, Csohány K. út 7.
Elérhetőségek:Bencsik Imre: 70-3341885
H: 32/462099, L+F: 32/461011
bencsik.imi@gmail.com
Játékhely:Pásztó, Rákóczi út 1.
Mikszáth Kálmán Gimnázium
Edzésidő:K: 16.30-19
P: 15.30-19
Asztal/labda:zöld JOOLA 2000
Nittaku
Játékosok:Arató János
Bencsik Gergely
Dudás Balázs
Dudás Bertalan
Csapat neve:Dózsa Diák SE Balassagyarmat
Levelezési cím:Komoróczy Csaba, 2660 Balassagyarmat, Óváros tér 23.
Elérhetőségek:M: 20-9703668, L: 35/610157
komocsa@gmail.com
Játékhely:Balassagyarmat, Dózsa Gy. Általános Iskola
Edzésidő:K,P 17-21
Asztal/labda:zöld JOOLA 2000
Nittaku
Játékosok:Jóna András
Bander Attila
Gyenes Gyula
Vankó Attila
Csapat neve:Hatvani ASE
Levelezési cím:Hatvani ASE, 3000 Hatvan, Dózsa Gy. u. 32.
Elérhetőségek:Balla Attila: 20-9232011
balla_attila@freemail.hu
Játékhely:Hatvan, Radnóti tér 2.
Edzésidő:H,Sz,P 17-19.30
Asztal/labda:zöld JOOLA 1000
Butterfly
Játékosok:Karácsony Tibor
Balla Attila
Telekes Flórián
Vasas Benedek
Csapat neve:Bátonyterenye VASK
Levelezési cím:Bulla Norbert, 3070 Bátonyterenye, Ózdi út 73/B.
Elérhetőségek:M: 70-7717304
bulla.norbert@chello.hu
Játékhely:Bátonyterenye (Nagybátony) Bartók Béla Általános Iskola
Edzésidő:K,Cs 18-20
Asztal/labda:zöld JOOLA 1000
JOOLA
Játékosok:Nagy Bálint
Bulla Norbert
Gebúr Norbert
Kövendi József
Csapat neve:Hatvani Lokomotív SE
Levelezési cím:Hatvani Lokomotív SE, 3000 Hatvan, Vasút u. 12/B.
Elérhetőségek:L: 37/345812
Játékhely:Hatvan, Bajcsy-Zs. út 8.
Újhatvani Óvoda és Általános Isk.
Edzésidő:Sz,P 17-19
Asztal/labda:zöld JOOLA 1000
JOOLA
Játékosok:Dr. Takács Sándor
Tordai János
Sultisz Péter
Csapat neve:Domoszló SK I.
Levelezési cím:Safranka Róbert, 3263
Domoszló, Petőfi u. 20.
Elérhetőségek:M: 20-7768152
robo75@freemail.hu
Játékhely:Domoszló, Deák tér 5.
Általános Iskola
Edzésidő:Sz,P 18-21
Asztal/labda:zöld Sponeta
JOOLA
Játékosok:Vas Zoltán
Tóbik József
Vályogos Imre
Safranka Róbert
Csapat neve:Domoszló SK II.
Levelezési cím:Köles Károly, 3263 Domoszló, Kossuth u. 7.
Elérhetőségek:M: 20-9868833
kkaroly63@gmail.com
Játékhely:Domoszló, Deák tér 5.
Általános Iskola
Edzésidő:Sz,P 18-21
Asztal/labda:zöld Sponeta
JOOLA
Játékosok:Molnár Bálint
Molnár Dániel
Köles Károly
Molnár Imre
Csapat neve:Lőrinci AC
Levelezési cím:Balog Attila, 3021 Lőrinci, Rákóczi út 78.
Elérhetőségek:M: 30-5409901, H: 20-5496118
lorincipingpong@freemail.hu
Játékhely:Lőrinci, Temesvári út 9.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Edzésidő:K,Cs 17-19
Asztal/labda:zöld JOOLA 1000
Nittaku
Játékosok:Nagy József
Csupek Andrej
Dely László
Papp István
Csapat neve:Mátraszelei ASE
Levelezési cím:Baksa Vilmos, 3142 Mátraszele, Nyírjesvölgy út 15.
Elérhetőségek:M: 30-3656888
baksavilmos66@gmail.com
Játékhely:Mátraszele, Kultúrház tornaterem
Edzésidő:K,Cs 18-21
Asztal/labda:zöld JOOLA 2000
JOOLA Super
Játékosok:Babják Péter
Nagy Imre
Baksa Vilmos
Hegedűs Pál
Csapat neve:Gödöllői EAC II.
Levelezési cím:Bartha Tibor, 2100 Gödöllő, Béke u. 5.
Elérhetőségek:M: 20-2435788
barthat@gmail.com
Játékhely:Gödöllő, Batthyány L. út 30-32.
Damjanich J. Általános Iskola
Edzésidő:K,Cs 18.30-20.30
Asztal/labda:kék Cornilleau
Butterfly
Játékosok:ifj. Baráth Kornél
Takács Márton
Czukker László
Kárász Zoltán
NB2-es erősorrend GEAC I.:Majer Ferenc
id. Baráth Kornél
Raksányi Zsolt
Tóth Péter

Csapat neve:Petőfi DSE Salgótarján
Levelezési cím:Cseh Tivadar, 3100 Salgótarján, Kercseg út 17.
Elérhetőségek:M: 70-5163599
cseh.tivadar@chello.hu
Játékhely:Salgótarján, Sportcsarnok
Edzésidő:H,Sz,P 18-20
Asztal/labda:zöld JOOLA
DHS
Játékosok:Cseh Tivadar
Zsíros László
Bakos Márk
Burai Attila

Pásztói Asztalitenisz Club © 2014 Frontier Theme