2009/2010.

1. Forduló 10. Forduló
IX. 6. 1. forduló hazai csapat 10. Forduló hazai csapat I. 31.
17 : 1 Aszódi Szabadidő SE Petőfi DSE Salgótarján 15 : 3
14 : 4 Bátonyterenye VASK Lőrinci AC 9 : 9
15 : 3 Dózsa DSE Bgyarmat I. Dózsa DSE Bgyarmat II. 14 : 4
10 : 8 Hatvani Lokomotív SE Hatvan ASE 9 : 9
9 : 9 Domoszló SK Gyöngyöspata KSK 7 : 11
2. Forduló 11. Forduló
IX. 13. 2. forduló hazai csapat 11. forduló hazai csapat II. 14.
6 : 12 Lőrinci AC Petőfi DSE Salgótarján 13 : 5
4 : 14 Dózsa DSE Bgyarmat II. Bátonyterenye VASK 5 : 13
5 : 13 Hatvan ASE Dózsa DSE Bgyarmat I. 7 : 11
9 : 9 Gyöngyöspata KSK Hatvani Lokomotív SE 13 : 5
4 : 14 Domoszló SK Aszódi Szabadidő SE 3 : 15
3. Forduló 12. Forduló
IX. 20. 3. forduló hazai csapat 12. forduló hazai csapat II. 28.
11 : 7 Petőfi DSE Salgótarján Dózsa DSE Bgyarmat II. 11 : 7
10 : 8 Bátonyterenye VASK Hatvan ASE 5 : 13
14 : 4 Dózsa DSE Bgyarmat I. Gyöngyöspata KSK 12 : 6
13 : 5 Hatvani Lokomotív SE Domoszló SK 6 : 12
14 : 4 Aszódi Szabadidő SE Lőrinci AC 13 : 5
4. Forduló 13. Forduló
IX. 27. 4. forduló hazai csapat 13. forduló hazai csapat III. 21.
12 : 6 Hatvan ASE Petőfi DSE Salgótarján 13 : 5
7 : 11 Gyöngyöspata KSK Bátonyterenye VASK 9 : 9
7 : 11 Domoszló SK Dózsa DSE Bgyarmat I. 7 : 11
3 : 15 Hatvani Lokomotív SE Aszódi Szabadidő SE 3 : 15
4 : 14 Dózsa DSE Bgyarmat II. Lőrinci AC 4 : 14
5. Forduló 14. Forduló
X. 25. 5. forduló hazai csapat 14. forduló hazai csapat III. 28.
6 : 12 Petőfi DSE Salgótarján Gyöngyöspata KSK 0 : 18
11 : 7 Bátonyterenye VASK Domoszló SK 9 : 9
12 : 6 Dózsa DSE Bgyarmat I. Hatvani Lokomotív SE 12 : 6
5 : 13 Lőrinci AC Hatvan ASE 9 : 9
18 : 0 Aszódi Szabadidő SE Dózsa DSE Bgyarmat II. 12 : 6
6. Forduló 15. Forduló
XI. 15. 6. forduló hazai csapat 15. forduló hazai csapat IV. 25.
11 : 7 Domoszló SK Petőfi DSE Salgótarján 0 : 18
11 : 7 Hatvani Lokomotív SE Bátonyterenye VASK 8 : 10
7 11 Dózsa DSE Bgyarmat I. Aszódi Szabadidő SE 6 : 12
8 10 Gyöngyöspata KSK Lőrinci AC 14 : 4
14 4 Hatvan ASE Dózsa DSE Bgyarmat II. 15 : 3
7. Forduló 16. Forduló
XI. 22. 7. forduló hazai csapat 16. forduló hazai csapat V. 8.
8 : 10 Petőfi DSE Salgótarján Hatvani Lokomotív SE 9 : 9
6 : 12 Bátonyterenye VASK Dózsa DSE Bgyarmat I. 1 : 17
1 : 17 Dózsa DSE Bgyarmat II. Gyöngyöspata KSK 4 : 14
8 : 10 Lőrinci AC Domoszló SK 6 : 12
12 : 6 Aszódi Szabadidő SE Hatvan ASE 18 : 0
8. Forduló 17. Forduló
XI. 29 8. forduló hazai csapat 17. forduló hazai csapat V. 16.
15 : 3 Dózsa DSE Bgyarmat I. Petőfi DSE Salgótarján 11 : 7
5 : 13 Bátonyterenye VASK Aszódi Szabadidő SE 1 : 17
9 : 9 Hatvani Lokomotív SE Lőrinci AC 8 : 10
16 : 2 Domoszló SK Dózsa DSE Bgyarmat II. 13 : 5
12 : 6 Hatvan ASE Gyöngyöspata KSK 10 : 8
9. Forduló 18. Forduló
XII. 6. 9. forduló hazai csapat 18. forduló hazai csapat VI. 6.
8 : 10 Petőfi DSE Salgótarján Bátonyterenye VASK 12 : 6
3 : 15 Lőrinci AC Dózsa DSE Bgyarmat I. 5 : 13
4 : 14 Dózsa DSE Bgyarmat II. Hatvani Lokomotív SE 1 : 17
10 : 8 Hatvan ASE Domoszló SK 9 : 9
1 : 17 Gyöngyöspata KSK Aszódi Szabadidő SE 8 : 10
Tabella:
H Csapat M Gy D V Ma P
1. Aszódi Szabadidő SE 18 18 0 0 258:66 36
2. Dózsa DSE Balassagyarmat I. 18 16 0 2 221:103 32
3. Hatvan ASE 18 9 3 6 173:151 21
4. Bátonyterenye VASK 18 8 3 10 151:173 19
5. Gyöngyöspata KSK 18 7 3 8 174:150 17
6. Hatvani Lokomotív SE 18 6 4 8 156:168 16
7. Domoszló SK 18 6 3 9 149:175 15
8. Lőrinci AC 18 5 3 10 138:186 13
9. Petőfi DSE Salgótarján 18 5 1 12 132:192 11
10. Dózsa DSE Balassagyarmat II. 18 0 0 18 68:256 0
H: helyezés, M: mérkőzés, Gy: győzelem, D: döntetlen,
V: vereség, Ma: mérkőzésarány, P: pont

Pásztói Asztalitenisz Club © 2014 Frontier Theme