Romhányi győzelmek az utánpótlás fiúknál, bátonyterenyei győzelem született a felnőtt férfiaknál és nőknél. Az utánpótlás lányoknál mint mindig monst is szendehelyi indulók voltak elvétve egy-egy rétságival és bátonyterenyeivel, így nem meglepő a szendehelyi győzelem.

Eredmények:

Újonc fiú III. korcsoport:
1. Páris Artúr (Romhány)
2. Elischer Dávid (Bátonyterenye VASK)
3. Keltai Dorián (Bátonyterenye VASK)

Újonc Leány III. korcsoport:
1. Jakus Alexandra (Szendehely)
2. Elischer Boglárka (Bátonyterenye VASK)
3. Dancsó Dóra (Szendehely), Kara Daniella (Szendehely)

Újonc fiú összevont:
1. Páris Artúr (Romhány)
2. Elischer Dávid (Bátonyterenye VASK)
3. Keltai Dorián (Bátonyterenye VASK)

Újonc leány összevont:
1. Haffner Kitti (Szendehely)
2. Ménich Alexandra (Szendehely)
3. Elischer Boglárka (Bátonyterenye VASK)

Serdülő fiú:
1. Páris Áchim (Romhány)
2. Szabó Gergő (Romhány)
3. Páris Artúr (Romhány), Németh Bence (Pásztói AC)

Serdülő leány:
1. Ménich Alexandra (Szendehely)
2. Haffner Kitti (Szendehely)
3. Szigeti Petra (Szendehely)

Ifjúsági fiú páros:
1. Páris Áchim (Romhány) – Németh Bence (Pásztói AC)
2. Nagy Szilveszter – Pusztai Musztafa (Főnix SE Rétság)
3. Ispán Gergely – Deák Gábor (ALOE-Invest Szerva ASE), Bodor Dániel (Bátonyterenye VASK) – Dezsőfi Zoltán (Főnix SE Rétság)

Ifjúsági fiú egyéni:
1. Vankó Máté (Balassagyarmat Dózsa DSE)
2. Páris Áshim (Romhány)
3. Németh Bence (Pásztói AC), Szabó Gergő (Romhány)

Ifjúsági leány páros:
1. Ménich Alexandra – Haffner Kitti (Szendehely)
2. Kosdi Karolina – Jakus Alexandra (Szendehely)
3. Kara Daniella – Szegner Loretta (Szendehely)

Ifjúsági leány egyéni:
1. Szikszai Nóra (Főnix SE Rétság)
2. Jakus Alexandra (Szendehely)
3. Kosdi Karolina (Szendehely)

Női páros:
1. Kövendi Anita – Szamosi Zsuzsanna (Bátonyterenye VASK)
2. Szikszai Nóra (Főnix SE Rétság) – Kosdi Karolina (Szendehely)
3. Benkő Zsoltné – Hortobágyi (Balassagyarmat)

Női egyéni:
1. Kövendi Anita (Bátonyterenye VASK)
2. Szamosi Zsuzsanna (Bátonyterenye VASK)
3. Cselényi Noémi (Balassagyarmat), Szikszai Nóra (Főnix SE Rétság)

Férfi páros:
1. Bander Attila – Gyenes Gyula (Balassagyarmat Dózsa DSE)
2. Bulla Norbert – Kövendi József (Bátonyterenye VASK)
3. Szabó Ferenc – Dudás Balázs és Bencsik Gergely – Bencsik Imre (Pásztói AC)

Férfi egyéni:
1. Bulla Norbert (Bátonyterenye VASK)
2. Bander Attila (Balassagyarmat Dózsa DSE)
3. Gyenes Gyula (Balassagyarmat Dózsa DSE),
Dudás Balázs (Pásztói AC)