Pásztói Asztalitenisz Club

Újabb bronzérem a BVSC-ből

Április hatodikán rendezték meg a BVSC fővárosi csarnokában az országos Kiandra kupa asztalitenisz kupa versenysorozat 3. fordulóját, ahol a pásztói Bencsik Gergely is érdekelt volt.

A csoportküzdelmek után egyenes kieséses rendszerben folytatódott a verseny. Bencsik a csoportban 3:0; 3:1; 2:3 arányú mérkőzéseket után másodikként jutott fel a 32-es főtáblára. Első meccsét 3:0-ra nyerte, majd a 8 közé kerülésért igencsak megizzadt, de végül 3:1-re nyert. A negyeddöntőben is győzni tudott, majd az elődöntőben a sors fintora, ismét a csepeli Révfy Tiborral hozta össze, akitől vereséget szenvedett, így a versenysorozat harmadik fordulójában a pásztói fiú a bronzérmes helyen zárt.

Eredmény: 1. Révfy Tibor (Csepel) 2. Szandi Nándor (BVSC) 3. Bencsik Gergely (Pásztói AC) 3. Kelemen János (Kiwi SE)

Forrás: Cz.z.j.